Продукція > KOINO > KEPB16ER-G1A1B
KEPB16ER-G1A1B
KEPB16ER-G1A1B KOINO
12_16mm_Switches.pdf
Виробник: KOINO
Description: SWITCH ESTOP TWIST RESET 3A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 3A (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPST-NO/NC
Switch Function: On-Off, Off-On
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Screw Terminal
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia
Voltage Rating - AC: 125 V
Reset Operation: Twist
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ESTOP TWIST RESET 3A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 3A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPST-NO/NC, Switch Function: On-Off, Off-On, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Screw Terminal, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia, Voltage Rating - AC: 125 V, Reset Operation: Twist.