Продукція > KOINO > KEPB22ERK-02
KEPB22ERK-02
KEPB22ERK-02 KOINO
KEPB%20Series.pdf
Виробник: KOINO
Description: SWITCH ESTOP TWIST RESET 3A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 3A (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPST-NC
Switch Function: On-Off
Operating Temperature: -15°C ~ 50°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 30 V
Reset Operation: Twist
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ESTOP TWIST RESET 3A 250V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 3A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPST-NC, Switch Function: On-Off, Operating Temperature: -15°C ~ 50°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 30 V, Reset Operation: Twist.