Продукція > KOINO > KEPB22ERK-22
KEPB22ERK-22
KEPB22ERK-22 KOINO
KEPB%20Series.pdf
Виробник: KOINO
Description: SWITCH ESTOP TWIST RESET 3A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 3A (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: 4PST-2NO/2NC
Switch Function: On-Off, Off-On
Operating Temperature: -15°C ~ 50°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 30 V