Продукція > KYORITSU > KEW7234-PP10A
KEW7234-PP10A
KEW7234-PP10A KYORITSU
Виробник: KYORITSU
Category: Test Leads - Sets
Description: Test leads; Inom: 10A; black,red
Test lead configuration: angular banana plug 4mm x2; crocodile clip
Colour: black; red
Conform to the norm: CAT III 1000V; EN 61010
Type of test accessories: test leads
Current rating: 10A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Test Leads - Sets, Description: Test leads; Inom: 10A; black,red, Test lead configuration: angular banana plug 4mm x2; crocodile clip, Colour: black; red, Conform to the norm: CAT III 1000V; EN 61010, Type of test accessories: test leads, Current rating: 10A.