KFPDV1607K10T
KFPDV1607K10T Walsin Technology Corporation
KFPDV1607K10T.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RF POWER DIVIDER 3300-5000MHZ 06
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 8 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Insertion Loss: 1dB
Specifications: Isolation (Min) 18dB, 1.8 VSWR (Max)
Part Status: Active
Frequency: 3.3 GHz ~ 5 GHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF POWER DIVIDER 3300-5000MHZ 06, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 8 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm), Insertion Loss: 1dB, Specifications: Isolation (Min) 18dB, 1.8 VSWR (Max), Part Status: Active, Frequency: 3.3 GHz ~ 5 GHz.
Інші пропозиції KFPDV1607K10T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Insertion Loss: 1dB
Part Status: Active
Frequency: 3.3 GHz ~ 5 GHz