Продукція > KOINO > KFS-PC8S-AC220V
KFS-PC8S-AC220V
KFS-PC8S-AC220V KOINO
action_board_download.php?idx=20845
Виробник: KOINO
Description: CONTROL LIQ LEV 220VAC 8PINS
Output Type: Relay
Sensitivity: 0 ~ 4kOhm
Mounting Type: Socketable
Type: High/Low Level
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Voltage - Supply: 220VAC
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CONTROL LIQ LEV 220VAC 8PINS, Packaging: Bulk, Features: LED Indicator, Output Type: Relay, Sensitivity: 0 ~ 4kOhm, Mounting Type: Socketable, Type: High/Low Level, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Voltage - Supply: 220VAC.