Продукція > IGUS > KFSM-GT-40
KFSM-GT-40 IGUS
igubal_KFSM-GT_EN.pdf EN-Mount_info.pdf igubal_KFSM-GT_DE.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: flange; Øint: 40mm; L: 92mm; iglidur® J; lubricant-free
Type of bearing: flange
Internal diameter: 40mm
Length: 92mm
Material: iglidur® J
Mechanical elements features: lubricant-free
Manufacturer series: igubal®
Height: 48.5mm
Enclosure material: RN33
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис KFSM-GT-40 IGUS
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: flange; Øint: 40mm; L: 92mm; iglidur® J; lubricant-free, Type of bearing: flange, Internal diameter: 40mm, Length: 92mm, Material: iglidur® J, Mechanical elements features: lubricant-free, Manufacturer series: igubal®, Height: 48.5mm, Enclosure material: RN33.