KG450UDPL
KG450UDPL Pulse Electronics
ASB14%20UHF%20ANTENNAS.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: ON GLASS, 2 DBI, 450 - 470 MHZ,
Packaging: Bag
Mounting Type: Glass
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 2dBi
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 15.000" (381.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Power - Max: 100 W
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - KG450UDPL - HF-Antenne, 450MHz bis 470MHz, Peitschenantenne, 2dBi, Klebebefestigung, tariffCode: 85291095, rohsCompliant: YES, Stehwellenverhältnis (VSWR): -, Antenne: Peitschenantenne, Verstärkung: 2dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Eingangsimpedanz: -, usEccn: EAR99, Frequenz, min.: 450MHz, Antennenmontage: Klebstoff, euEccn: NLR, Produktpalette: TUK SGACK902S Keystone Coupler, Eingangsleistung: 100W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: -, Frequenz, max.: 470MHz, SVHC: Boric acid (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KG450UDPL KG450UDPL Виробник : PULSE ELECTRONICS ASB14%20UHF%20ANTENNAS.pdf Description: PULSE ELECTRONICS - KG450UDPL - HF-Antenne, 450MHz bis 470MHz, Peitschenantenne, 2dBi, Klebebefestigung
tariffCode: 85291095
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): -
Antenne: Peitschenantenne
Verstärkung: 2dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Eingangsimpedanz: -
usEccn: EAR99
Frequenz, min.: 450MHz
Antennenmontage: Klebstoff
euEccn: NLR
Produktpalette: TUK SGACK902S Keystone Coupler
Eingangsleistung: 100W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 470MHz