Продукція > KYOCERA AVX > KGF15AR71H103MT
KGF15AR71H103MT
KGF15AR71H103MT KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 18230 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Packaging: Cut Tape (CT), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.