Продукція > KYOCERA AVX > KGF21ACG3A470KU
KGF21ACG3A470KU
KGF21ACG3A470KU KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 47 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 47 pF.