Продукція > KYOCERA AVX > KGF21BR71H104JT
KGF21BR71H104JT
KGF21BR71H104JT KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 50V; X7R; ±5%; SMD; 0805; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 180mm
Manufacturer series: KGF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 50V; X7R; ±5%; SMD; 0805; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: KGF.