Продукція > KYOCERA AVX > KGF21BR71H182KT
KGF21BR71H182KT
KGF21BR71H182KT KYOCERA AVX
FlexitermMLCC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Part Status: Active
Capacitance: 1800 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Part Status: Active, Capacitance: 1800 pF.