Продукція > KYOCERA AVX > KGF31AR73A101KU
KGF31AR73A101KU
KGF31AR73A101KU KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100pF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Manufacturer series: KGF
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: X7R
Capacitance: 0.1nF
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 1kV
Tolerance: ±10%
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100pF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm, Manufacturer series: KGF, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Dielectric: X7R, Capacitance: 0.1nF, Roll diameter max.: 180mm, Operating voltage: 1kV, Tolerance: ±10%, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC.