Продукція > KYOCERA AVX > KGF31AR73A221KU
KGF31AR73A221KU
KGF31AR73A221KU KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 220pF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 220pF
Operating voltage: 1kV
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Manufacturer series: KGF
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 220pF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 220pF, Operating voltage: 1kV, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: KGF, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD.