Продукція > KYOCERA AVX > KGF31AR73A472KU
KGF31AR73A472KU
KGF31AR73A472KU KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700PF 1KV 10% 1206
на замовлення 2905 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7nF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 4.7nF, Operating voltage: 1kV, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: KGF, Kind of capacitor: MLCC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF31AR73A472KU KGF31AR73A472KU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7nF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 4.7nF
Operating voltage: 1kV
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm