Продукція > KYOCERA AVX > KGF31GR71E225KU
KGF31GR71E225KU
KGF31GR71E225KU KYOCERA AVX
KGF-3223650.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2UF 25V 10% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 2.2µF, Operating voltage: 25V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: KGF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF31GR71E225KU KGF31GR71E225KU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 2.2µF
Operating voltage: 25V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 180mm