Продукція > KYOCERA AVX > KGF31GR72A105KU
KGF31GR72A105KU
KGF31GR72A105KU KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0UF 100V 10% 1206
на замовлення 5263 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm, Capacitance: 1µF, Mounting: SMD, Operating voltage: 100V, Tolerance: ±10%, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: KGF, Kind of capacitor: MLCC, Dielectric: X7R, Roll diameter max.: 180mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF31GR72A105KU KGF31GR72A105KU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Capacitance: 1µF
Mounting: SMD
Operating voltage: 100V
Tolerance: ±10%
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Type of capacitor: ceramic
Manufacturer series: KGF
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X7R
Roll diameter max.: 180mm