Продукція > KYOCERA AVX > KGF31NR72A104JU
KGF31NR72A104JU
KGF31NR72A104JU KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .1UF 100V 5% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100V; X7R; ±5%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: KGF, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF31NR72A104JU KGF31NR72A104JU Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100V; X7R; ±5%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: KGF
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C