Продукція > KYOCERA AVX > KGF32LR72A225KU
KGF32LR72A225KU
KGF32LR72A225KU KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1210; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 2.2µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Manufacturer series: KGF
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
на замовлення 244 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1210; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 2.2µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Manufacturer series: KGF, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF32LR72A225KU KGF32LR72A225KU Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2UF 100V 10% 1210