Продукція > KYOCERA AVX > KGF44FR73D103KV
KGF44FR73D103KV
KGF44FR73D103KV KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .01UF 2KV 10% 1825
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 2kV; X7R; ±10%; SMD; 1825; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 10nF, Operating voltage: 2kV, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1825, Case - mm: 4564, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: KGF, Roll diameter max.: 180mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF44FR73D103KV KGF44FR73D103KV Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 2kV; X7R; ±10%; SMD; 1825; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 10nF
Operating voltage: 2kV
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1825
Case - mm: 4564
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KGF
Roll diameter max.: 180mm