Продукція > KYOCERA AVX > KGF44FR73D223KV
KGF44FR73D223KV
KGF44FR73D223KV KYOCERA AVX
KGF-3223650.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .022UF 2KV 10% 1825
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 22nF; 2kV; X7R; ±10%; SMD; 1825; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: KGF, Capacitance: 22nF, Operating voltage: 2kV, Mounting: SMD, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm, Case - mm: 4564, Case - inch: 1825, Kind of capacitor: MLCC, Dielectric: X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF44FR73D223KV KGF44FR73D223KV Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 22nF; 2kV; X7R; ±10%; SMD; 1825; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Manufacturer series: KGF
Capacitance: 22nF
Operating voltage: 2kV
Mounting: SMD
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm