Продукція > KYOCERA AVX > KGF55CR73A104KS
KGF55CR73A104KS KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 2220
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1µF
Mounting: SMD
Tolerance: ±10%
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KGF
Operating voltage: 1kV
Dielectric: X7R
Kind of capacitor: MLCC
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 2220, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.1µF, Mounting: SMD, Tolerance: ±10%, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: KGF, Operating voltage: 1kV, Dielectric: X7R, Kind of capacitor: MLCC.