Продукція > KYOCERA AVX > KGF55CR73D103KV
KGF55CR73D103KV
KGF55CR73D103KV KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT R102 HIGH VOLT
на замовлення 440 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 2kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 10nF, Operating voltage: 2kV, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: KGF, Roll diameter max.: 180mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF55CR73D103KV KGF55CR73D103KV Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 2kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 10nF
Operating voltage: 2kV
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KGF
Roll diameter max.: 180mm