Продукція > KYOCERA AVX > KGL15ZR70J102KT
KGL15ZR70J102KT
KGL15ZR70J102KT KYOCERA AVX
LICC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 6.3V X7R 0306
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.024" (0.61mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 6.3V X7R 0306, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.024" (0.61mm), Capacitance: 1000 pF.