Продукція > KOINO > KH-102-2C-DC12V
KH-102-2C-DC12V
KH-102-2C-DC12V KOINO
KH-101_2_3_Series.pdf
Виробник: KOINO
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -5°C ~ 40°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Approval Agency: CCC, cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 120 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Phosphor Bronze, Polybutylene Succinate (PBS)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 220VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
Load - Max Switching: 240W
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -5°C ~ 40°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Approval Agency: CCC, cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 120 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Phosphor Bronze, Polybutylene Succinate (PBS), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 220VAC, 24VDC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 9.6 VDC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Load - Max Switching: 240W.