Продукція > KOINO > KH-102-2CL-AC220V
KH-102-2CL-AC220V
KH-102-2CL-AC220V KOINO
KH-101_2_3_Series.pdf
Виробник: KOINO
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Features: Lighted Indicator
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -5°C ~ 40°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Approval Agency: CCC, cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Phosphor Bronze, Polybutylene Succinate (PBS)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 220VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 66 VAC
Must Operate Voltage: 176 VAC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
Load - Max Switching: 1650VA
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V, Features: Lighted Indicator, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 220VAC, Operating Temperature: -5°C ~ 40°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Approval Agency: CCC, cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Phosphor Bronze, Polybutylene Succinate (PBS), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 220VAC, 24VDC - Max, Must Release Voltage: 66 VAC, Must Operate Voltage: 176 VAC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Load - Max Switching: 1650VA.