Продукція > KOINO > KH-103-2CLD-AC110V
KH-103-2CLD-AC110V
KH-103-2CLD-AC110V KOINO
KH-101_2_3_Series.pdf
Виробник: KOINO
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
Features: Diode, Lighted Indicator
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.102" (2.6mm)
Approval Agency: CCC, cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 12 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Phosphor Bronze, Polybutylene Succinate (PBS)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 220VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 33 VAC
Must Operate Voltage: 88 VAC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Load - Max Switching: 1100VA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V, Features: Diode, Lighted Indicator, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.102" (2.6mm), Approval Agency: CCC, cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 12 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Phosphor Bronze, Polybutylene Succinate (PBS), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 220VAC, 24VDC - Max, Must Release Voltage: 33 VAC, Must Operate Voltage: 88 VAC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Load - Max Switching: 1100VA.