Продукція > KOINO > KH-501DL-24V-G
KH-501DL-24V-G
KH-501DL-24V-G KOINO
KH-501DL-24V-G.pdf
Виробник: KOINO
Description: LED PNL IND GREEN SRW TERMINAL
Packaging: Bulk
Voltage: 24V
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm)
Lamp Color: Green
Написати відгук
Description: LED PNL IND GREEN SRW TERMINAL, Packaging: Bulk, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Faston Terminal, Ingress Protection: IP50, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.