Продукція > KOINO > KH-501DL-24V-M
KH-501DL-24V-M
KH-501DL-24V-M KOINO
KH-501DL-24V-M.pdf
Виробник: KOINO
Description: LED PNL IND WHT/WARM SRW TER
Packaging: Bulk
Voltage: 24V
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm)
Lamp Color: White, Warm
Написати відгук
Description: LED PNL IND WHT/WARM SRW TER, Packaging: Bulk, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Faston Terminal, Ingress Protection: IP50, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm), Lamp Color: White, Warm, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.