Продукція > KOINO > KH-501TL-12V-W
KH-501TL-12V-W
KH-501TL-12V-W KOINO
KH-501TL-12V-W.pdf
Виробник: KOINO
Description: 25mm Pilot lamp
Packaging: Bulk
Voltage: 12V
Type: Incandescent
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm)
Lamp Color: White
Написати відгук
Description: 25mm Pilot lamp, Packaging: Bulk, Voltage: 12V, Type: Incandescent, Termination Style: Faston Terminal, Ingress Protection: IP50, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm), Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.