Продукція > KOINO > KH-503DL-24V-O
KH-503DL-24V-O
KH-503DL-24V-O KOINO
KH-503DL-24V-O.pdf
Виробник: KOINO
Description: LED PNL IND AMBER SRW TERMINAL
Packaging: Bulk
Voltage: 24V
Type: LED
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 1.19" (30.10mm)
Lamp Color: Amber
Написати відгук
Description: LED PNL IND AMBER SRW TERMINAL, Packaging: Bulk, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Faston Terminal, Ingress Protection: IP50, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 1.19" (30.10mm), Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.