Продукція > KOINO > KH-503TL-24V-BL
KH-503TL-24V-BL
KH-503TL-24V-BL KOINO
KH-503TL-24V-BL.pdf
Виробник: KOINO
Description: INCAN PNL IND BLUE SRW TER
Packaging: Bulk
Voltage: 24V
Type: Incandescent
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 1.19" (30.10mm)
Lamp Color: Blue
Написати відгук
Description: INCAN PNL IND BLUE SRW TER, Packaging: Bulk, Voltage: 24V, Type: Incandescent, Termination Style: Faston Terminal, Ingress Protection: IP50, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 1.19" (30.10mm), Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.