Продукція > KOINO > KH-506-25-480V-W
KH-506-25-480V-W
KH-506-25-480V-W KOINO
KH-506-25-480V-W.pdf
Виробник: KOINO
Description: INCAN PNL IND WHITE SRW TER
Packaging: Bulk
Voltage: 480V
Type: Incandescent
Termination Style: Faston Terminal
Ingress Protection: IP50
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm)
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INCAN PNL IND WHITE SRW TER, Packaging: Bulk, Voltage: 480V, Type: Incandescent, Termination Style: Faston Terminal, Ingress Protection: IP50, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm), Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.