Продукція > KOINO > KH-511DL-220V-W
KH-511DL-220V-W
KH-511DL-220V-W KOINO
KH-511DL-220V-W.pdf
Виробник: KOINO
Description: 25mm 1NO 1NC Push button switch
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 3A (AC), 270mA (DC)
Termination Style: Screw Terminal
Illumination Type, Color: LED, White
Illumination Voltage (Nominal): 220 VDC
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Circular - 25.20mm Dia
Color - Actuator/Cap: White
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 250 V
Написати відгук
Description: 25mm 1NO 1NC Push button switch, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 3A (AC), 270mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: DPST-NO/NC, Type: Illuminated, Switch Function: On-Mom, Off-Mom, Termination Style: Screw Terminal, Illumination Type, Color: LED, White, Illumination Voltage (Nominal): 220 VDC, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Circular - 25.20mm Dia, Color - Actuator/Cap: White, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 250 V.