KHAU-17A12-12
KHAU-17A12-12 TE Connectivity / AMP
ENG_DS_1308242_KHA_0716-3344269.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
General Purpose Relays Relay 4PDT 5A 12VAC 43Ohm Socket
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 100 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 240VAC - Nom, Must Operate Voltage: 10.2 VAC, Operate Time: 13 ms, Release Time: 6 ms, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції KHAU-17A12-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KHAU-17A12-12 KHAU-17A12-12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KHA&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 100 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 240VAC - Nom
Must Operate Voltage: 10.2 VAC