KHAU-17A18N-120
KHAU-17A18N-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KHA&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V
Features: Lighted Indicator
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Operate Time: 13 ms
Release Time: 6 ms
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V, Features: Lighted Indicator, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC, Operate Time: 13 ms, Release Time: 6 ms, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KHAU-17A18N-120 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KHA_0716-196482.pdf General Purpose Relays Relay 4PDT 3A 120VAC 3.9KOhm Socket