Продукція > KEMET > KHB101KN24DGAAA
KHB101KN24DGAAA
KHB101KN24DGAAA KEMET
F9000_K.pdf
Виробник: KEMET
Ceramic Disc Capacitors 1000V 100pF Y5P 10% LS=7.5mm
на замовлення 4674 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук