Продукція > KEMET > KHB222KN39CGGWA
KHB222KN39CGGWA KEMET
F9000_K.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD DISC
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER RAD DISC, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 2200 pF.