Продукція > KEMET > KHB681KN28CGDWA
KHB681KN28CGDWA
KHB681KN28CGDWA KEMET
F9000_K-3316689.pdf
Виробник: KEMET
Ceramic Disc Capacitors 1000V 680pF Y5P 10% Pitch=5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук