Продукція > UNITED CHEMI-CON > KHC250E475Z32N0T00
KHC250E475Z32N0T00 United Chemi-Con
THC_TMC_Series.PDF
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP CER 4.7UF 25V Y5U 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF 250 Volt.
Інші пропозиції KHC250E475Z32N0T00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KHC250E475Z32N0T00 Виробник : United Chemi-Con THCandTMC-1210861.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF 250 Volt