KHU-17D12L-24
KHU-17D12L-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KHA&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Features: Lighted Indicator
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 37.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 240VAC - Nom
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 13 ms
Release Time: 6 ms
Coil Insulation: Class B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V, Features: Lighted Indicator, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 37.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 240VAC - Nom, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 13 ms, Release Time: 6 ms, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції KHU-17D12L-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KHU-17D12L-24 Виробник : TE Connectivity / P&B KHU-17D12L-24?RQPN=KHU-17D12L-24 General Purpose Relays Relay 4PDT 5A 24VDC 650Ohm Socket