KHV12-350S10P
KHV12-350S10P Volgen + Furuno
KHV12_Series_3.5W.pdf
Виробник: Volgen + Furuno
Description: DC DC CONVERTER 350V 3.5W
Features: OCP
Packaging: Bulk
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 2.36" L x 1.57" W x 0.59" H (60.0mm x 40.0mm x 15.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: High Voltage - Non-Isolated Module
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16.5V
Current - Output (Max): 10mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 350V
Part Status: Active
Power (Watts): 3.5 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 350V 3.5W, Features: OCP, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 2.36" L x 1.57" W x 0.59" H (60.0mm x 40.0mm x 15.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: High Voltage - Non-Isolated Module, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16.5V, Current - Output (Max): 10mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 350V, Part Status: Active, Power (Watts): 3.5 W, Number of Outputs: 1.