KIA78R12API
KIA78R12API KEC
datasheet_kia78r12api.pdf
Код товару: 85484
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: KEC
Корпус: TO220IS4
Uin, V: 35 V
Uout,V: 12 V
Iout,A: 1 A
Темп.діапазон: 20…80°C