Продукція > ELITE > KJ2E331MNN1845
KJ2E331MNN1845
KJ2E331MNN1845 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 250VDC; Ø18x45mm; Pitch: 7.5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 330µF
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 18mm
Body dimensions: Ø18x45mm
Height: 45mm
Operating current: 1455mA
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 250V DC
Service life: 12000h
на замовлення 620 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 250VDC; Ø18x45mm; Pitch: 7.5mm, Manufacturer series: KJ, Type of capacitor: electrolytic, Capacitors features: long life, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 330µF, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 18mm, Body dimensions: Ø18x45mm, Height: 45mm, Operating current: 1455mA, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 250V DC, Service life: 12000h.