Продукція > ELITE > KJ2G101MNN1832
KJ2G101MNN1832
KJ2G101MNN1832 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 400VDC; Ø18x32mm; Pitch: 7.5mm
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 18mm
Body dimensions: Ø18x32mm
Height: 32mm
Operating current: 0.77A
Operating voltage: 400V DC
Service life: 12000h
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 100µF
на замовлення 2038 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 400VDC; Ø18x32mm; Pitch: 7.5mm, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 18mm, Body dimensions: Ø18x32mm, Height: 32mm, Operating current: 0.77A, Operating voltage: 400V DC, Service life: 12000h, Manufacturer series: KJ, Capacitors features: long life, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 100µF.