Продукція > ELITE > KJ2V470MNN1625
KJ2V470MNN1625
KJ2V470MNN1625 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 350VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 47µF
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x25mm
Height: 25mm
Operating current: 0.45A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 350V DC
Service life: 12000h
на замовлення 1037 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 350VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm, Manufacturer series: KJ, Type of capacitor: electrolytic, Capacitors features: long life, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 47µF, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x25mm, Height: 25mm, Operating current: 0.45A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 350V DC, Service life: 12000h.