Продукція > ELITE > KJ2W100MNN1220
KJ2W100MNN1220
KJ2W100MNN1220 Elite
Elite-KJ.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 12000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: KJ
Operating current: 0.19A
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm
Capacitors features: long life
на замовлення 1080 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 12000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: KJ, Operating current: 0.19A, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm, Capacitors features: long life.