Продукція > ELITE > KJ2W101MNN1840
KJ2W101MNN1840
KJ2W101MNN1840 Elite
Elite-KJ.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 450VDC; Ø18x40mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø18x40mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 12000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: KJ
Operating current: 835mA
Capacitors features: long life
Height: 40mm
Diameter: 18mm
на замовлення 2258 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 450VDC; Ø18x40mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø18x40mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 12000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: KJ, Operating current: 835mA, Capacitors features: long life, Height: 40mm, Diameter: 18mm.