Продукція > ELITE > KJ2W150MNN1225
KJ2W150MNN1225
KJ2W150MNN1225 Elite
Elite-KJ.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 15uF; 450VDC; Ø12.5x25mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 15µF
Operating voltage: 450V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: KJ
Terminal pitch: 5mm
Capacitors features: long life
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Diameter: 12.5mm
Height: 25mm
Operating current: 255mA
Service life: 12000h
на замовлення 1113 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 15uF; 450VDC; Ø12.5x25mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 15µF, Operating voltage: 450V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: KJ, Terminal pitch: 5mm, Capacitors features: long life, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Diameter: 12.5mm, Height: 25mm, Operating current: 255mA, Service life: 12000h.