Продукція > ELITE > KJ2W6R8MNN1020
KJ2W6R8MNN1020
KJ2W6R8MNN1020 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6.8uF; 450VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 6.8µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: KJ
Operating current: 0.125A
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Capacitors features: long life
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 1778 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6.8uF; 450VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 6.8µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: KJ, Operating current: 0.125A, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Capacitors features: long life, Terminal pitch: 5mm.